KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597306
nr 1559 7306
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap. Signerad. Olja på duk, 66x101 cm, yttermått inklusive ram: 111x77 cm
Kondition: lagad
Utrop:
800 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:01:00
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren